Co robimy?

Oferujemy pełen zakres wysokiej jakości usług związanych z implementacją rozwiązań Business Intelligence dla przedsiębiorstw. Jesteśmy specjalistami w Power BI, wiodącym na rynku narzędziu do wizualizacji danych firmy Microsoft. Power BI pozwala zmieniać dane w efektowne wizualizacje, które można później przeglądać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie czy tablecie, z dowolnego miejsca na świecie. Zajmujemy się zarówno wdrożeniami, jak i doradztwem oraz outsourcingiem obsługi istniejących już konfiguracji.

Integracja danych

Twoje dane zostaną automatycznie pobrane z różnych źródeł (pliki excel, systemy ERP, bazy danych, itd), bez konieczności ręcznego kopiowania. Power BI posiada dziesiątki wbudowanych konektorów do różnych źródeł danych, zarówno chmurowych, jak i on-premise. Power BI umożliwia obecnie tworzenie hurtowni danych, jeśli jest taka potrzeba (zależy to od ilości danych) - świadczymy usługi także w tym zakresie.

Wizualizacja danych

Przejrzyste i łatwe w obsłudze kokpity i raporty pozwalają szybko wyciagać wnioski na temat bieżącej sytuacji w firmie oraz podejmować właściwe decyzje biznesowe.